Logiczny parametr męskiego członka

Logiczny parametr męskiego członka

Co ma członek do dizajnu? A właściwie nie tyle do dizajnu, a do nowych technologii. No a z tego i dizajn i wszystko. Idea jest prosta: dać klientowi płaski metalowy element (wieszak, krzesło, stół), który odkształci się wtedy, gdy tego chcemy. Co za oszczędność przestrzeni magazynowych, co za łatwość transportu. Nawet profil stalowy można by przenieść w kieszeni. zieta

184__800xfloat=center_antena-na-bloga-1

Oczywiście wszyscy znacie jego stołek PLOPP. Wygląda jak plażowa zabawka, a to napompowana powietrzem stal. Nie tę jedną innowację ma na koncie Oskar. Już jutro w Wysokich Obcasach duży wywiad z projektantem i innowatorem Oskarem Ziętą. Na naszym blogu mały bonus do wywiadu. Jedno pytanie i jedna odpowiedź. I wszystko jasne.

Koniecznie kliknijcie w rysunek!!!

poprawiony_wzwodek

 

Art. in Brief: Ekspansję wolumetryczną tłumaczysz obrazowo na przykładzie męskiego członka.

Oskar Zięta: Podglądamy przyrodę, biologię. Na podstawie zaobserwowanych rozwiązań  powinniśmy robić projekty, gdzie przechodzimy z formy transportowej do formy funkcjonalnej. W naszej współczesnej nomadyczności jest to nam potrzebne. Ale nie chodzi tylko o nomadyczność w perspektywie następnej dekady. Jeżeli będziemy latać w kosmos, to argumentem, czy coś bierzemy ze sobą czy nie będzie właśnie ten parametr, o którym dzisiaj zaczynamy rozmawiać. Męski członek to idealny przykład. Ja już nie myślę, czy coś ma ładną formę czy nie, tylko chodzi o ten właśnie logiczny parametr.

Spotkanie z Oskarem Ziętą już 11 października na Łódź Design Festival

https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53581,16735147.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *