Delikatnie wyluzowany

Delikatnie wyluzowany

Wojtek Onak – twórca i projektant marki Polygon, wielbiciel dandyzmu na luzie. On sam zawsze na delikatnym luzie. Szara bluza, krótkie spodnie. A do tego boska biżu. Zobaczcie ulubione akcesoria Wojtka Onaka.

Mój ukochany naszyjnik zrobiony specjalnie dla mnie przez cudowną Anię Orską. Moneta została znaleziona podczas otwarcia kolekcji REM Ani Orskiej.


Złoty sygnet z diamentem. Kupiony w jednym ze sklepów vitage na północy Anglii. Podróżuje ze mną już od kilku lat.

Ulubione spinki do mankietów od Vivienne Westwood. Na ten dzień kiedy trzeba wyglądać elegancko 🙂

I jeszcze kilka pytań do:

AiB: Nosisz wyłącznie ciuchy własnego projektu?
Rzeczywiście chodzę głównie w ubraniach swojej marki. To wygodne, mam do nich szybki dostęp ( np. kiedy jedne spodnie się zniszczą, to biorę następne), i tak kończę z kilkoma ubraniami w tym samym rozmiarze i kolorze w szafie. Oprócz tego staram się kupować ubrania, kiedy jestem w podróży – takie pamiątki. Lubię odwiedzać lokalnych projektantów. Z dużych marek: McQueen, Moschino, All Saints. Buty zazwyczaj kupuję w Londynie.
AiB: Jaki jest twój styl?

Miejski na luzie, elegancki na luzie. Chyba nawet bardziej miejski niż elegancki. Lubię ubierać się wygodnie ale fajnie.

AiB: Lubisz dobrze wyglądać. Nigdy nie odpuszczasz?

Od kiedy pamiętam zwracałem uwagę na ciuchy, wygląd. Nie zawsze były to udane kompozycje ( zwłaszcza jak bylem mały, he he he ) ale zawsze dobry wygląd był moim priorytetem.

AIB: Projektujesz także dla kobiet, ale linia męska to twoja pierwsza miłość.

Męską modę uwielbiam za to, że w niej wbrew pozorom  bardzo dużo się dzieje, za mieszanie stylów, za taką zachowawczość, jaką ona jednak stara się utrzymać. No i oczywiście za kształt sylwetki.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *